čtvrtek 25. července 2013

Po kapsách 9.

Běžně se snažím mít aktivní dva skicáky - malý deníček na cesty, do kterého kreslím primárně lidi kolem sebe. Jejich obsah tu prezentuji v příspěvcích "po kapsách".

A pak velký skicák, nejčastěji formátu A4, do kterého si kreslím, co se mi zlíbí. Pro změnu hlavně z hlavy. Ty jsou zase tady - "ze skicáku"

Ty jsou doplněny zápisníkem na nápady a občas ještě něčím ultračmáracím, kde je všchno dovoleno a není třeba se stydět. (A i tak se moc kontroluju a nedokážu se pořádně rozčmárat. To je prokletí.) 

Měl jsem teď kresebně slabší období a to v obou skicácích. Hlavně množstevně. A tak jsem trochu zakrněl. 

Ale už se pomalu vracím..


Jinak tohle byl můj první regulerní Moleskine na kreslení. 
Na kreslení tužkou jedna báseň. Teď se ale přesunu opět k levnějším variantám, které taky nejsou vůbec špatné a jejich listy snesou i jiné nástroje.

2 komentáře:

 1. Moleskine je boží, jenom mi hrozně dlouho trvalo, než jsem do něj udělala první čárku. :D Jinak ty tvoje skici tím štětečkem naprosto žeru! Paráda! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem onehdá vyřešil problém začínání skicáčků a strachu z pokažené první strany tím, že jsem začal kreslit až na tu druhou! Ale tady jsem to zvládl i s chabou první stranou a ani mi to moc nevadilo :)
   Díky a štětcům zdar!

   Vymazat